| Lorena1222 a întrebat:

Bună TPU!
Știți ceva natural nu îmi recomandati creme ca sunt în Anglia.
Am foarte multe coșuri pe frunte și pe nas care duc pana spre obraji.
Știți ceva cu care le pot face sa treacă? Sau măcar sa treacă roșeața. Sunt roșii si se văd ca niște pete roșii pe fata.
Funda x

Răspuns Câştigător
| GabrielaaW a răspuns:

Pai în primul rand nu le stoarce pentru ca se trec greu. Chiar daca devin albe nu le stoarce.Eu ma dah cu crema de galbenele și am un fond de ten de la Clinique, intr-adevar e mai scump dar trateaza si cosurile in acelasi timp.Ma mai dau si cu o crema de la Avene si o gasesti in farmacie.Fă-ti o data pe saptamana o masca cu albus de ou care e buna pentru puncte negre si in ultimul rand spala te pe fata fara sapun

1 răspuns: