| Eumicutzza24 a întrebat:

Va pup. Am si eu o intrebare. imi place de un baiat foarte mult. e mai mare cu 2 ani ca mine iar eu am 12 ani. Am vorbit cu el doar pe mess si cred ca ma place si el. cum s-i spun fara sa le spuna prietenilor lui si sa rada si preitenii lui si ai mei de mine. Va rog TPU AJUTATI.MA! Funa+raspuns castigator

3 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai. Ii spui ca tu chiar simti ceva pentru el ..Si ai vrea sa stie daca este reciproc. Daca este asa sau nu, il poti ruga sa nu spuna nimanui despre conversatia voastra happy

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Nu risti, nu castigi.Pur si simplu spune-i.Nu ai certitudine ca el nu le va spune prietenilor sai..asta el va decide!

| SimonaQs a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca simti ceva pentru el si sigur nu va rade de tine si nu cred ca va spune cuiva daca si el te place asa cum afirmi u... daca nu te placea atunci putea sa rada de tine dar daca te place nu are dc big grin