| Bubbchac a întrebat:

Va rog, daca va hotarati sa raspundeti la intrebarea mea, cat mai multe comentarii. Dau Funda si Voturi. Vreau sa imi i'au din SIR [ Bucuresti ], Blugii [ colorati, sau simpli, putin rupti, cred ca intelegeti ], Tricourii [ mai lungi tongue si funky big grin ] Sireturi Colorate, Skateri si Bratarii colorate. Cam cat stiti voi, cei de pe TPU, ca ar costa? Please, raspuns rapid, multumesc anticipat. kiss

1 răspuns:
| Dosok1 a răspuns:

Blugii cam ce vr tu sunt cam 400 mii perechea daca vrei misto pentru a te place toti baietii is cam la 100 lei asemenea si la trikouri! bratari sireturi si alea fac in total vreo 10 lei... mersi