| Bubbchac a întrebat:

Asi cam vrea sa imi i'au din SIR [ Bucuresti ] cateva lucruri, dar nu sunt sigura cat costa fiecare in parte. Poate ma puteti ajuta voi. Skateri, tricouri, blugi, bratari din cauciuc si sireturi colorate. Cam cat costa acestea fiecare in parte? Cel mai bun raspuns primeste Funda si Vot, celelalte doar Vot. Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> De ce ai mai pus inca o data intrebarea asta? happy

---> Credeam ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor! puppy dog eyes
---> Urmatoarea zi chiar m`am uitat la preturi si toate au fost corecte care ti le-am spus eu! (sireturile acum sunt la reducere! happy ).

---> Numai bine! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Bubbchac explică:

laughing Bine. Daca zici tu ca atat e, o sa ma incred in tine. Vreau sa stiu sigur cat sunt, ssi vroiam mai multe pareri. tongue

| TeddyBear a răspuns:

Skateri în jur de 3 mil juma big grin