| Bubbchac a întrebat:

Vreau sa va stiu parerea. Asi vrea sa imi i'au din SIR [ bucuresti ] : Skateri, blugi colorati, tricouri negre cu giointuri, sireturi colorate, bratarii din cauciuc si o clama de par mai,, speciala ". Asi vrea sa imi spuneti niste preturi mai exacte. Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Skate: pret 100 de lei (sau poate mai mult unele!) happy
---> Blugi : pret in jur de 40 - 70 de lei (depinde calitatea!)
---> Tricouri negre...: pret 30-50 de lei (unele sunt de mai buna calitate decat altele happy ).
---> Sireturi colorate : pret de 12-20 de lei (cam p`acolo) tongue
---> Bratari de cauciuc : un set costa 9 lei (sunt 99% sigura!)
---> Clama de par ''speciala'': pret in jur de 10 lei

---> Sper ca te-am ajutat!
---> Numai bine! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Buna! Ma duc mai mereu prin Sir deci stiu cat de cat preturile.Pretul Skaterilor porneste de la 70-80 lei si se termina pe la 150 lei.Blugii colorati costa in jur de 90-100 de lei.pretul tricourilor incepe de pe la 30 lei si se termina pe la 60 lei.Sireturile colorate sunt 5 lei.In schimb nu stiu cat vor costa bratarile si clama...Depinde de ce iti doresti.Dar eu zic sa cauti foarte bine pentru ca sunt si preturi foarte mici.Pot fii aceleasi produse dar pretul sa difere. Sper ca te-am ajutat! Funda?:X

Răspuns utilizator avertizat