| Bubbchac a întrebat:

Va rog, daca va hotarati sa raspundeti la intrebarea mea, cat mai multe comentarii. Dau Funda si Voturi. Vreau sa imi i'au din SIR [ Bucuresti ], Blugii [ colorati, sau simpli, putin rupti, cred ca intelegeti ], Tricourii [ mai lungi si funky ] Sireturi Colorate, Skateri si Bratarii colorate. Cam cat stiti voi, cei de pe TPU, ca ar costa? Please, raspuns rapid, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Bellatris a răspuns:

Nu ai mai pus o intrebare de genul? Eu stiu ca blugii sunt intre 60-80 lei.