| Iloveyou_6447 a întrebat:

Vi se pare ciudat daca la 14 ani nu am prieten?

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.Deloc! Si eu am 14 si sunt bine-mersi singura!
Ai o relatie cand te simti pregatit/a di cand ai cu cine.
Bafta

| RoRoxana a răspuns:

Stai linistitalaughing
Si eu tot 14 ani si nu am avut niciodata un prieten.Prefer sa-mi vad de scoala si sa reusesc la un liceu bun.De baieti o sa ma saturlaughing.

Te pup:*

| alessia a răspuns:

Ciudat? nu e deloc ciudat dimpotriva felicitari.fiecare isi face prieten cand simte. si parerea mea e ca la 14 ani trebuie sa te preocupi mai mult de scoala.cu toate ca si eu am 14 ani si na...nu am numai grija scolii mai ies si cu fetele e normal. dar asta nu inseamna ca nu am note excelente la scoala.
ok
pa-pa team :*

| CoCaCoLa a răspuns:

Nu si eu am 14 ani si nu am prieten

| Printzess a răspuns:

Nu vad nicio problema in astathinking e decizia ta ce vrei sa faci
poate nu a venit baiatul potrivit care sa-ti atraga atentia
ai destul timp pentru prieteni:*

| lavyBandB a răspuns:

Ce nenorocire, ce tragediestraight facevine sfarsitul lumiistraight faceStai mai calma ca ai tijmp si de asa ceva...nu te grabiwinking

| StefanJobs a răspuns:

Mie mi se pare normal sa nu ai prieten la 14 ani. Desi acum e la moda sa ai o relatie de pe la 12 ani. Sunteti inca niste copii. Asteptati pana pe la 16-17. Daca se intampla sa-ti placa cu adevarat de cineva asta e, dar nu incepe sa cauti in disperare.

| Aimee_6013 a răspuns:

Nu e deloc ciudat. Totul la timpul lui. Poate nu ai intalnit inca persoana potrivita si nu cred ca trebuie sa te grabesti. Ai o intreaga viata inainte trebuie sa ai doar putina rabdare ca sa-ti intalneti jumatatea. Ai grija de tine.

| ingerash_8177 a răspuns:

Nuuu...chiar de locwinking
esti destul de mare:d

| jupbogdan a răspuns:

Nu mi se pare ciudat de cat sa ai prieteni pe care ii schimbi ca pe sosete mai bine unul si bun cine stie poate va si casatoritilaughing. e glumeamhappy. si eu anul acesta fac 15 si nu am prietena.crying