| PuяpℓeMusic a întrebat:

Vi se pare ciudat ca nu am avut nicioadata prieten[am 15 ani:d]?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Char deloc. Sunt persoane care nu au o relatie pana la 25 de ani ( sau chiar 35 de ani in cazuri extreme ). Pur si simplu nu ai gasit persoana potrivita. Sau poate nu ai avut incredere in tine. Cred ca decat sa intri in relatii superficiale mai bine iti cultivi personalitatea. Stii ca nu prea sunt sanse mari sa intri intr-o relatie si te decizi sa afli cine esti si ce vrei. Afli mai multe in legatura cu relatiile de cuplu si iti dai seama ce calitati ai vrea sa aiba partenerul tau. Dupa ce iti dai seama de asta iti dai seama ca trebuie sa te schimbi pentru a cuceri un astfel de partener. In cativa ani deja esti o persoana cuceritoare si increzatoare in fortele proprii.

| JustMe a răspuns:

Nu mi se pare deloc ciudat.Fiecare are prima relatie atunci cand se simte pregatit si gaseste persoana potrivita.Eu am avut prima relatie la 13-14 ani.

| User a răspuns:

DA! Trebuie sa fii omorata cu pietre... laughing

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu e deloc ciudat. Ei scumpa eu la 20 de ani si jumate mi-am facut prieten.Adica nu demult.Nu iti face griji.Va veni si acel moment cand vei avea

| liveincolors a răspuns:

Nu e nimic anormal. Primul prieten poti sa-l ai si la 18 ani, daca pana atunci n-ai gasit pe cineva potrivit.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Ai 15 ani? Serioas? Eu am zis ca am 12 any fratee, Cammy, ai 12 any, tzue rusine cu asta?
Cand o sa ai 15 o sa spui ca ai 18, ca n-am prins idees >:p

| dulcik a răspuns:

Nu mi se pare deloc ciudat.Ai destul timp sa iti faci prieten.Ai o viata inainte sa te intalnesti cu baieti, mai bine ca nu ai pentru ca nu ai dupa cine sa suferi

| PuяpℓeMusic explică:

@Faith:n-am decat 80 de kg:Xlaughing

| emy a răspuns:

Nu, draga mea.Eu,peste 4 luni, implinesc 26 de ani, si habar nu am cum e sa ai un prieten.Nu este nimic ciudat in asta.Probabil ca inca nu tyrebuie sa se intample.Stii vorba aceea:ce e pentru tine, e pus deoparte.Asa ca nu-ti mai face probleme, si ai rabdare!

| Mihaic93 a răspuns:

Da, depinde cum arati.

| shini a răspuns:

Asta depinde numai de tine... daca te simti tu ciudat sau nu

sunt nele fete care au avut prieten de la 12 ani(ca si mine) si altele care nici la varsta de 16ani nu au avut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este perfect pentru ca atunci cand iti faci un prieten nu te mai ocupi de scoala si mai mult poti ramane gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Tinand cont de trend, mi se pare ciudat ca inca nu esti gravida cu al doilea copil laughing Ramai asa cum esti, deocamdata! Ai timp mai tarziu, pentru suferinta din dragoste. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 24 de ani si nu am avut niciodata prietena si nici nu cred ca voi avea curand. (sunt baiat)

| k¡ÐΛ ∫Λ®Λ §ξm∩ξ a răspuns:

NU. uni oameni incep sa aiba prietene debia de la 18 ani big grin