| MadaMadalici a întrebat:

vi se pare ciudat ca la 17 ani nu am avut niciodata prieten?

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi se pare bine

| shadow72 a răspuns:

Da....nici macar un prieten cu care iti mai iei limba in gura ocazional?

| RAY a răspuns:

Astepti ceva serios poate si la varsta nu ca nu esti pregatita tu si cei de ani tai nu sunt

| OnuOnulică a răspuns:

Ce e ciudat în asta? dacă nu ai găsit până acum asta nu înseamnă că nu o să găseşti de azi înainte.

| neutrino a răspuns:

Da, este ciudat daca pana acum nu ai avut prieteni, dar nu este ciudat daca inca nu ai avut un iubit, asta daca intelegi diferenta.

| MadaMadalici explică (pentru neutrino):

Cand ziceam ca nu am avut prieten ma refeream la iubit, ...si da, inteleg diferenta happy

| neutrino a răspuns (pentru MadaMadalici):

In viata nu trebuie sa incurci aceste doua notiuni.

| cristimihailov a răspuns:

Diferit.

| pietrean a răspuns:

Se intampla ca si la 22 de ani,sa nu ai iubit(cred ca la asa ceva ai vrut sa te referi). Poti sa te intalnesti cu cineva,poate si un an sau doi si tot sa nu il iubesti.
Asa ca,nu-ti fa probleme! O sa intalnesti poate si tu pe cineva,care sa te faca sa nu mai poti trai fara el. Poate este si un lucru bun, daca intalnesti persoana potrivita pentru tine, la o varsta mai mare:avand mai multa minte, mai multa experienta, o sa stii sa iei deciziile cele mai bune pentru viata ta.

| mont a răspuns:

Deloc, nu e anormal la nici o varsta sa nu ai prieten/sa nu fi avut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar fiindcă prietenele tale şi-au pierdut virginitatea la 9 ani, asta nu înseamnă că e ceva ciudat. E chiar ceva de admirat, zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizicul tau imi spune ca nu esti pregatita.

| MadaMadalici explică (pentru anonim_4396):

Este o poza de 3 anilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MadaMadalici):

Agh... nu imi spune ca acum esti mai buna...

| MadaMadalici explică (pentru anonim_4396):

Sa fi " buna" nu e totul, caracterul atitudinea conteaza foarte mult... Dar consider ca arat bine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MadaMadalici):

Okey.winking

| shadow72 a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce craci are mie imi spune ca e pregatita

| shadow72 a răspuns (pentru MadaMadalici):

Mare dreptate ai..eram ieri cu un prieten in parc si trece o domnisoara pe langa noi..bai avea un caracter...mama doamne! imi venea sa cad in genunchi si sa o intreb daca are nevoie de cineva sa ii plimbe cainele, sa ii spele vasele.

| Happyjump a răspuns:

Nu neaparat, vine el la momentul potrivit, daca nu iti gasesti pe cineva pana la 20 de ani atunci sa iti faci griji.

Răspuns utilizator avertizat
| Salu134 a răspuns:

Pai nu e ciudat.Eu am 16 si nu am avut niciodata o relatie serioasa cu o fata.Cu timpu vei gasi pe cineva.

| CrissNico a răspuns:

Nu in nicun caz happy stai linistita:*
Si eu tot 17 ani si sunt foarte okwinking
Toate la timplul lor nu happy
Stai linistita ca vine unul si pentru tine happy
Ce e al tau e pus de o parte si isi va face aparitia odata si odatahappy

| LoveYou7784 a răspuns:

Nu este deloc ciudat ...Toate la timpul lor nu trebuie sa te grabesti esti tanara si ai destul timp :*

Răspuns utilizator avertizat
| PapadiaMeleu a răspuns:

Nu. Ai destul timp pentru relatii "pe bune" daca ma-ntelegi. happy

| Valentino46Rossi a răspuns:

Cred ca te referi la iubit happy E foarte bine. Fata cuminte, care nu se avanta cu orice dobitoc[ca mine, spre exemplu]. Felicitari!

| sbego a răspuns:

Inseamna ca te lasi greu, si asta e bine intr-un fel..Toate la timpul lorwinking

| lawll a răspuns:

Cel mai mult in ziua noastra dintre atractia de inteligenta si fizic, predomina fizicul. Poate aceasta este si cauza problemei tale.

| DonVagos a răspuns:

Pai acum depinde cum te comporti cu baieti/cum arati.

| AndreiCRT a răspuns:

Diferenta de la cer la pamant, adica dintre prieten si iubit, a...da, timp de "gagikareala" ai!

| Deputat a răspuns:

Mai bine asa decat copii care la 14-15 ani scriu statusuri ca sufera din dragoste si fara el/ea nu pot trai...