| MΣlii a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi cum sa bat o fata :
-cum sa-i pun piedica sa pice jos ?
-are parul cam scurt.
-are forta
-e cam fricoasa .
-e cam grasa

Am mai batut-o cu o seara inainte dar ea a continuat sa injure. si i-am promis inca o tura laughing ! Am batut.o am mers la ea,am tras-o de par. apoi am picat aman2 pe jos si am inceput sa ne palmuim etc . Eu vreau sa aflu cum pot sa-i pun piedica sa pice . e cam usor de zis . dar ea e cam fortoasa si nu prea am ideei ! Nu vreau sfaturi aiureah . FUNDA cat mai repede :*. Multumesccc.

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai invata sa bati cu pumnii, nu sa plesnesti. Paleste-o cu piciorul in burta sau la p... si ea se vaindoi, apoi o impingi, sau ii faci piedica, iti intinzi piciorul si o impingi si ea va cadea. Incilceste-ti mainele in parul ei si flocaeste-o. Cauta pe youtube videos cu batai si vei lua idei cum sa o bati.

3 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Sa dea dumnezeu sa ti iei mare bataielaughing ce mi ar placea sa pui si o poza pe net sa vedem si noi cum esti tu machiata permanent, da doamne sa ti iei mare torpila in mui/elaughing

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru grgdlk):

Asa te vreaulaughing

| grgdlk a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Pai daca i idi/oata