| AlexaAle09 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa ma ajutati cu ceva. Iubesc un baiat si el m-a iubit dar de la un timp se comporta ciudat. Va rog sa ma ajutati. Cel mai bun raspuns primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
| DeKoniec a răspuns:

Se comporta ciudat? imi poti explica in ce fel se manifesta acest comportament? Exista mai multe posibilitati : probleme in familie, cu alcool, droguri, bani etc,. Omul Roman din ziua de azi are multe probleme chiar si la o varsta fragila... poate imi spui ce fel de comportament ciudat are si te voi ajuta in continuuare.
Succes!

| AlexaAle09 explică (pentru DeKoniec):

Pai a inceput sa vorbeasca urat, prietenele mele zic ca e drogat si el nu face ce crede face exact ce zic prieteni lui sad

3 răspunsuri:
| PandaBear7 a răspuns:

Ciudat? fi mai explicita. probabil are niste probleme, probabil ca nu se mai simte atras de tine. scuze daca spun ceva aiurea, imi dau cu parerea. incearca sa afli cauza comportamentului sau.

| AlexaAle09 explică:

P.S:Ciudat ma refer ca a inceput sa vorbeasca urat si zici ca e drogat.