Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2800063intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Noi
SATI 305.200AFISARI
157.133VIZITE
138.394V. UNICI
25 Ianuarie 2012
ir3al intreaba:

Buna TPU, vreau si eu statusuri, de fete! pls

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    25 Ianuarie 2012 12:45
    AddictedToYouu a răspuns:

Riveshte'o cum creste p zi ce trrece te innebuneste Vrei sa fie a tha? Imi pare rau nu se va putea Ia'ti adio d la ea
    Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentii 1000

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece La fel si timpul care nu mai trece Am doar simple regrete:-s Iar ce`a fost intre noi. doar FaLse sentimente"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada, stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
    Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
    Ai Sa Cauti Persoana MeaH, In Fiecare `EA` Din Viata Ta. Buna Sau Rea, Eu Am Fost Doar A Ta Ea In Orice Moment Poate Fi si-a Altuia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
    Nu`mi mai pasa daca` e ea` daca` sunt eu`. Intotdeauna va fi` cineva` in locul tau` MEREU`
    Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
    e o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime
    "Baieti ca tine gasesc peste tot, poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
    Candva a fost lng tine chiar si atunci cand nu ti-a mers prea bine fetita asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

Baieti Au Balansul Lor Fenomenal Dar Intotdeauna Fetele Au Rolul Principal
    sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele, nu am pretentii la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juca sti bN ca pot trisa
    Zambeste DANA te iubeste
    am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
    ochii mAry gurita mica Trasaturi D Papusica corp dragut` Frumos Lucrat fund Finut[] Usor Bombat~[:X]~"
    • - Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

- Am invatat ca dureaza...

• 5 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 26 Aprilie 2012 21:25
    LarissaMouse a răspuns:
    26 Aprilie 2012 21:45
    ir3al explică (pentru LarissaMouse):
    Likee mare, meriti
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 25 Ianuarie 2012 12:49
    Nuvăsufăr a răspuns:
  • 28 Mai 2012 23:26
    EuBorak a răspuns:
  • 18 Martie 2012 10:46
    Roxanna98 a răspuns:
    Nu ştiu ce simţi tu, dar pentru mine e nasol.
    Să nu te văd cu săptămânile, e ca o prăbuşire-n gol. happy

Nu pot spune că sunt singură, pot spune că n-am iubit. Prietenii sunt mereu cu mine, el era doar un tâmpit.batting eyelashes

Optimistul nu vede spinii din cauza trandafirului, iar pesimistul nu vede trandafirul din cauza spinilor.

Şi şti şi tu că ea nu ştie ceea ce ştiu eu. Şi mai ştii că nu va fi acolo, atunci când îţi va fi greuwinking

Câteodată îmi vine să renunţ, zic că nu mai pot, dar de dragul tău am putere să trec peste tot.Te iubesc`!