Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2614432intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Apr
SATI 362.560AFISARI
163.761VIZITE
134.537V. UNICI
25 Iunie 2011
jucaria intreaba:

Buna TPU vreau statusuri faine cine are cele mai multe si frumoase dau fundita si vot.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    25 Iunie 2011 23:40
    Mimi_4489 a răspuns:

Am nevoie de tine…….te vreau…offline.

Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR

Sunt o diva de pus in rama
    Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
    Fara mine e vai de tine

Bine arat,bine ma port
    Nu`s pushtoaik de export

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

sunt o doamna de pus in rama
    nu ca orice panarama …

""Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!""

SuNt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy SpOoN Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ….

ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau ma facut mama cocheta si am fite de vedeta

sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

m-am nascut sa fac fitze nu sa le suport pe ale altora

[?]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[?"

FyTzE CoLORaThE De CURvE InViDyAtHe

sunt o diva printre stele,imi bat joc ca am putere

Iubeshte`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot

Grabeste`te incet daca vrei sa intarzii la timp.

Intre noi era chimie,acum e matematica,imi faci numai probleme!

pentru mine un baiat, intotdeauna a insemnat,o adevarata jucarie ,de care sa nu’mi para bine

priviri de gheata si te’a funzi , genunchii se imoaie te scufunzi,ochii mei albashtrii te’au vrajit ……

• :X!Jti’ esti la pikioarele mele...

• 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • 27 Iunie 2011 19:08
    elenna_2078 a răspuns: