| ςคωч a întrebat:

Vreau si niste statusuri de oricare numai sa fie faine... dau funda pentru cele mai frumoase statusuri :X

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi aduca de Craciun



Nu'mi Trebuie Cuvinte ca Sa te Vrajesc! Stiu cand sa RAD! cand sa fiu SUPARATA! cand in ochii tai sa par IMPORTANTA


spune-i STOP cand te streseaza, explic-i ca exagereaza, nu intelege? abereaza…. spune-i PA si se klmeaza



Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!



zambeste celor ce te barfesc sa simta indiferenta tha



10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto de tine!





In continuare. Crezi ca Totu` iti Apartine. Poti sa Ai Orice. Insa Klar Nu Si` Pe MiNE ….





Te gandesti, aberezi, trezeste-te. prea frumos visezi.




TotUl TReCE dar tOtUl nu Se UitA!






Ce m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, nu numai de cuvinte!"




Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…; xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D



De fieCare DaTha` CanD mi-a fOsTh` maI Greu.IntOthdeauNa Langa mIne a fOsTh` Mereu.De fieCare DaTha` CanD Am SuferiTh`. NumaI Ea Si Dumnezeu M`au InGrijiTh`






DaCa`aSh` puTea. I`aSh` Da ParThe` Din Mine. Vreau s`O vaD ZambinD. UrLanD De feriCire...[






Nu toate lucrurile ne vor merge bine.dar vom trece peste toate amandOua.tu si cu mine.; x; x; x...[






cU zambetul pe fata spun ca nu`mi PASA






Prieteniile care se sfarsesc.De fapt nu au existat!

| Gdeni a răspuns:

Sunt o mica finete invidiata de multe zdrentewinking

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute