| Sandraa_4560 a întrebat:

Buna TPU love struck! Am si eu o problema laughing Luni o sa dau proba la sport mai precis 8 ture de teren in 4 minute.Eu cand alerg obosesc repede si nu stiu daca o sa reusesc sa le fac pe toate. straight face As vrea sa stiu ce pot sa fac ca sa nu obosesc din prima :-s. Help meee! Multumesc :*:*

1 răspuns:
| filaru32 a răspuns:

Totul tine de cum iti controlezi respiratia, pentru o rezistenta si un randament maxim trebuie sa te motivezi si psihic, nu doar fizic sau tehnic!