| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor
Am lipsit 1 saptamana de la scoala, am fost racit(22-29)
Scutirea am dat-o pe 1 noiembrie(pentru ca atunci aveam ora cu ea), dar ea nu avea catalogul la ea si nu mi le-a motivat atunci.
Astazi am lipsit iarasi pentru ca am avut o problema cu piciorul iar
colegii mi-au spus ca diriginta a spus ca o sa mi se trimita preaviz de exmatriculare si ca a spus ca absentele care se incadrau pe scutire nu pot fi motivate pentru ca ea a dat situatia cu absentele pe luna octombrie.
Este posibil asa ceva?
Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| thekidno1 a răspuns:

Si pana la urma nu mai pot fi motivate?
am 23 in prezent

| Rockerul23 a răspuns:

Pai daca se intampla ceva, spune ca ea e de vina ca nu ti-a motivat absentele alea, trebuia sa aiba catalogul la ea.

| Got2LoveYou a răspuns:

Si eu am patit asalaughing
Insa daca nu ai mai mult de 15-16 absente nu patesti nimic :*

| thekidno1 a răspuns (pentru Got2LoveYou):

Am 23

| Got2LoveYou a răspuns (pentru thekidno1):

Da desigur...iti faci motivare pentru ele si i`o dai la diriginta ta big grin