| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor am nevoie de ajutor,am cateva alunite pe fata nu sunt crescute sunt pe piele doecamdata,cred ca sunt aparute deoarece am stat la soare mult vara trecuta si ma intreb daca pot face ceva sa dispara, mentionez ca nu au crescut..Ma gandesc ca ma vor deranja atunci cand voi incepe sa ma "barbieresc" si as vrea sa nuajunga sa creasca. exista vreo metoda?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Exista o metoda:chirurgia

| AndruCriistina a răspuns:

Unicul lucru care poti sa il faci este sa te duci la un dermatolog!