| andrei4242 a întrebat:

Am stat c-am mult la soare vara asta si m-am bronzat foarte tare. Vroiam sa va intreb daca exista vreo metoda sa imi fac piele cum era ( mai alba ). Funda

Răspuns Câştigător
| anonimus999 a răspuns:

Storci o lamaie si apoi iei un disc demachiant sau o bucata de vata mai maricica si o inmoi in suc si apoi te tamponezi. Daca vrei poti face asta si cu apa oxigenata(2-3lei sticluta de farmacie)

2 răspunsuri:
| anonimus999 a răspuns:

Frecarea cu lamaie sau suc de lamaie ajuta la albire. Spala-te cat mai des si freaca-te cu un burete de baie aspru asta va indeparta bronzul mai repede

| andrei4242 explică (pentru anonimus999):

Mai exact cum fac asta? storc o lamaie si dupa ce fac?