| byu_5076 a întrebat:

am o intrebare
care placa de intins parul e mai buna Remington sau Rowenta?
toate presele au maxim 230 de grade?
happy
multumesc!(si as vrea sa'mi dati raspunsuri din proprie experienta)

9 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Mai buna dintre acestea este Romington, dar ti-as recomanda placa de la Braun!

| šρяίηģ a răspuns:

Eu am placa de intins parul Remington Hair Envy (Glamour Multi Styler Kit). Cred ca maximul este 200 si ceva de grade. Sper ca te-am ajutat!

| LoLo_9163 a răspuns:

E mult mai buna Remington!winking. Eu stiu deoarece am parul cret si e forte buna Remingtonhappy

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Buna! Eu am place de la Remington Sleek&Curl. Merge pana la 230 grade, are inclus husa tarmoizolanta, pentru depozitare si un DVD. Este ff buna! Eu am parul intre cret si drept si il fac la 180 de grade si iese perfect! Contine teflon si aluneca ff usor, fara sa o simti, merge si cu aburi. Nu as schimba-o. In plus nu degradeaza parul. Adica sa nu fim ipocrite, il degradeaza (ca nu'i de fier) dar foarte putin. Eu il fac zilnic, sau la 2 zile de 7 luni aprox. Si nici vrfuri despicate, nici parul... e ok.Nu folosesc nici vreo solutie si sunt multumita! Recunosc insist asupra mastilor de par dar merita toti baniikiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am placa Remington. [ Ceramic Straight 230 ]
Este buna. Temperatura este de 230 grade maxim. Si cea mai mica - 140
Are si butoane si indicator de caldura pentru a mari temperatura ( daca este necesar ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington.happy. eu o am de 1 an si ceva si merge la fel de binehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am placa Remington ceramic straight 230 si este foarte buna ...sunt foarte multumita de ea... indreapta foarte bine si nu costa nici mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROWENTA! eu am Remington 230 ...nu e buna! in varf imi agata parul`... "maine, poimaine raman cheala " laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sau fiu amn2 sunt bunethinking adica rowenta nu este aparuta de mult timp chiar vr sa stiu sh`eu care este mai buna pentru ca vr sa`mi iau:*