| Bianca1997 a întrebat:

Am o prietena de 13 ani care se confrunta cu marea problema numita celulita[are pe fese, picioare]. Intrebarea este: cum poate ea scapa de celulita? Nu spuneti sa mearga la sala nici sa se dea cu nu stiu ce crema, doar exercitii pe care le poate face acasa singura. Daca stiti puteti sa-mi dati site-uri unde arata ce poti face.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Pai sa incerce sa transpire foarte mult asa scapa de ea cca doar celulita e apa(stiu asta de la sora mea care a invatat decoala)Funda?

| AlexMercer a răspuns:

Cumpara Relax&tone de la teleshopping
merge de minune ai sa vezi daca il incerci!

funda?