| Pufulete_4488 a întrebat:

Ce exercitii stiti pentru celulita aparuta pe fesieri? si pentru vergeturi aparute pe fesieri sunt exercitii? Va rog nu vreau sa-mi spuneti ceva de genu:mergi la sala, ca am 12 ani si nu pot sa merg. sau sa-mi ziceti de creme nu vreau doar exercitii care va rog sa fie eficiente [eventual imi puteti da daca stiti site-uri cu exercitii adica video]poate ceva care ati incercat si a functionat.VA ROG MULT DE TOT!

Răspuns Câştigător
| MariaMonica a răspuns:

Pentru vergeturi nu sunt exercitii din pacate... doar sa bei multa apa... ca sa nu iti apara altele si sa te dai cu creme hidratante. pentru celulita e nevoie doar sa scrii pe google "exercitii fesieri" sau ceva asemanator si gasesti de toate. Uite ceva foarte eficient (poate cel mai eficient) : http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM E greu dar foarte bun :x fac si eu exercitiul asta zilnic >:D< Nu uita sa bei multe lichide