| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor, eu am 14 ani și prefer să scriu romane am 3 dar nu le-am publicat.Eu am un plan de a scrie un roman nou, dar nu pot găsi niste nume perfecte pentru personajele principale!
AJUTAȚIMĂ VĂ ROG! (nume de fată si băiat)

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Jenny, james, carolina, patty, sally, patricia, amy, linda, lysa, kate, nina, ana, clare, lisa, david, emma, nikole, raymond, vincent, thomas, jade, violeta, leon, ella, elisa, elisabeta, jessica, jane, scarlett, nadia, maya, clarice, olga, otilia, otto, nemo, cody, zack, zeke, kenny, kevin

| CrinescuEva888 a răspuns (pentru AnonimaOk):

Ivory, AnonimaOk mi-ați dat niște nume perfecte! Și vrau să vă mulțumesc mult încă pentru ceva "parcă ati ghicit că îmi doresc nume cu accente Americane & Englezesti " Vă pup mult mult.Si referitor la nume nu m-am hotărît încă

| AnonimaOk a răspuns (pentru CrinescuEva888):

Cu placerewinking ma bucur ca am putut fi de folos si multumesc si eu de funda

6 răspunsuri:
| Ivory a răspuns:

Pentru Fete : Ivory,Charlotte,Miriam,Chloe,Cloe,Rebekha,Bonnie,Brittney,Hayley,Brianna,Heather,Ivy,Rose,Isabelle,Caroline,Eloise. Si baieti:Alex,Damon,Stefan,Tyler, Arthur, Bradley, Chad, Charlie etc. Sa-mi spui si mie ce nume ai ales.Mult spor la scris. Funda e a mea?kiss

| CrinescuEva888 a răspuns:

Dragii mei m-am hotărît s-o cheme * Keit Taylor

| kid0x a răspuns:

Marty si Alice

| CrinescuEva888 a răspuns (pentru kid0x):

Merci dar sunt prea des folosite big grin vreau ceva special