| LarisaRoxxana a întrebat:

Buna tuturor.
Eu sunt baiat, iar aceste este contul surorii mele.
Am o intrebare ce se adreseaza mai tare baietilor dar si fetelor daca imi puteti da sfaturi e ok.
Toti cred ca sunt gay, dar nu sunt nici macar putin. Daca am prietena imi spun ca suntem "lesbiene". Ce sa ma mai fac?
Ma comport normal, putin mai timid, stau mereu linistit... sad
Ceva sfaturi big grin?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le mai da atentie.Pur si simplu ignora-i. Asa sunt tinerii din ziua de azi, ei cred ca daca sunt mai indrazneti, sunt nu stiu ce zmei. Daca ii ignori si nu pui la suflet ce zic ei, in curand vor renunta.