| Anon20102 a întrebat:

tuturor! Nu stiu daca o pot numi problema dar...este! laughing
Sa o luam cu inceputul big grin
De pe la inceputul lunii Noiembrie tot vorbesc cu un baiat de la mine din scoala...adica, inainte nu vorbeam deloc pana sa-mi spuna tot ce simte el pentru mine. Culmea: il plac de mult timp, dar gandindu.ma ca nu voi avea vreo sansa cu el,am renuntat la ideea ca ma place tongue Si cam de atunci, vorbim intr.una laughing dar, la un moment dat am decis ca sa nu mai fim decat prieteni si am hotarat sa fim impreuna. Faza "nasoala" e ca la scoala nu vorbim aproape deloc, adica chiar deloc. si pe tema asta au inceput ceilalti sa vorbeasca, sa bage strambe, ca mai apoi vorbele lor sa fie crezute de el. Ne.am certat de cateva ori, si totusi nu am renuntat unul la celalalt. Problema: Nu putem vorbi fata in fata! sad imi tot spune ca "daca tii la mine trebuie sa ma bagi si pe mine in seama" dar nu pot.asteapta sa.l bag eu in seama si eu astept ca el sa ma bage in seama! Deci... Ce sa fac? :/ dau funda love struck

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Se vede cat de apropiati sunteti daca nici macar nu va bagati in seama in public...

| mona a răspuns:

Baga-l tu in seama daca esti mai curajoasa