| AnemonaP a întrebat:

Buna tuturor. Sunt fata. Am aproape 14 ani.Am mai mult de 1.66 inaltime cred. Si port 39. Cam asa.Deja 40 este mare.O sa-mi mai creasca piciorul? Ca marime Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| LexieD a răspuns:

Ammm.....eu zic ca nu.Eu am 15 ani, 1.70 si port 38.Nu mi-a mai crescut piciorul de la 11 ani.Si nici nu as mai vrea pentru ca de obicei la incaltaminte pentru femei gasesti mai ales marimile 37, 38 si 39.

2 răspunsuri:
| ItsMatrix a răspuns:

Nu e mare lucru, adica...
chiar nu e ceva anormal sa fii atat de inalta happy. la 14 ani e normal.
Sunt baiat tongueEu la 13 ani am 1.73 inaltime, dar port la incaltaminte nr. 42-43. Dar nu-ti fa griji si nu te intimida in privinta altoratongue e normal, fiecare om cu formatul lui.

P.S. - Sper Ca Nu A Fost Raspuns Stupid big grin laughing puppy dog eyes

| Bbbia a răspuns:

Oasele cresc in lungime pana la varsta de 18-20 ani, iar dupa alti autori pana la varsta de 20-24 ani. Depinde de fiecare!