| AnemonaP a întrebat:

Buna tuturor.Sunt fata.Am aproape 14 ani.Anul trecut in mai aveam 1.66 inaltime. Port 39 la picior cam asa.Deja 40 imi este mare. Cat o sa-mi mai creasca piciorul? Mai mult de 39? Si o sa ma inalt si mai mult? Sunt cls a7a. Va rog. ajutati-ma Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Poate fi si o chestie genetica, daca parintii tai au 1.80 nu te astepta ca tu sa ai 1.50 laughing si sigur o sa mai cresti pana la 18 ani incolo cel putin 10 cm. Cat despre marimea piciorului cred ca o sa ramai cam in jur de 39-40, doar nu o sa ajungi la 45 laughing, esti fata totusi, sa mai dea si Dumnezeu cu moderatie la marimile astea laughing.

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Da. Eu cred ca da. Nu mult. Aceasta este varsta. La picior mai mult de 40 nu o sa ai. Iar ca si inaltime, vei mai creste putin. nu mult. Este bine. Decat sa fi pitica mai bine. Pa!