| panter a întrebat:

Buna stie cineva animeuri foarte strasnice in sfarà de elfen lied l-am vazut deci stie cineva dau funda animeul sa FIE foarte strasnichappy

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Buna! Incearca Blood+, Ghost hunt, Aoi Bungaku, Devil may cry, Descendants from darkness, Van Hellsing, Highschool of the dead
Poate nu sunt chiar asa de strasnice dar incearca sa vezi poate te captiveaza. Enjoy!

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Death Note se potriveste perfect cu descrierea ta. Probabil ai mai auzit de el, este un anime foarte popular. Ai aici toate episoadele subtitrate in romana http://www.animekage.com/anime/death-note/
Vizionare placuta!

| Bezea a răspuns:

Poti sa definesti "strasnic"? Adica daca stai sa te gandesti majoritatea animeurilor sunt "strasnice". Daca ai mai putea sa mai zici 1-2 anime care ti se par strasnice ar ajuta.

| FuckinShit a răspuns:

Shiki