| BruNnEtTe a întrebat:

BUNA! va rog ajutati-ma vreau sa st cu un baiat dar sta cu o fata am mai stat cu el vb cu el chiar foarte mult dar nu stiu ce sa fc sa stea cu mine va rog ajutati-ma! funda

2 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai. afla cat de serioasa e relatia lui cu acea fata, si afla subtil ce simte el pentru ea. dar gandeste-te, daca tu ai fi in locul acelei fete care la urma urmei nu are nici o vina ca tu il placi pe acel baiat, tu cum te-ai simti ca vina una sa ti-l ia? cam ce parere ai avea tu despre acea fata? vorba aia "ce tie nu-ti place altuia nu face"

| Emma_3399 a răspuns:

Cred ca ce-l mai bine e sa mentzii legatura cu el sa ii fii gen o prietena apropiata sa il ajutzi daca are probleme cu relatzia pe care o are si o data si o data tot se va despartzi de ea, tu vei fi prima pe lista lui si crede-ma ca cele mai frumoase relatii de dragoste se infiripa intre 2 foarte buni amici...happybafta.Ps:nu te baga intre ei ca e pacatsad si poatzi sa cazi rau si sa optzii opusul lucrului pe care il doresti