| fetitzadulke26 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati, m-a luat p raceala nasoala, ma doare gatul groaznic mai ales atunci cad inghit si imi curge nasul, stranut, spuneti-mi plss cum sa scap de raceala asta cat mai urgent, daca s'ar putea niste remedii naturale, multumesc.

Răspuns Câştigător
| IulianaRC a răspuns:

Buna.Pune apa foarte fierinte cu sare intr-un lighean, aseazate deasupra lui cu un prosop pe cap si inhaleza. Bea ceaiuri, mananca supe, fructe pentru gat bea lapte cu miere si ungalbenus de ou. Insanatosire grabnica!