| Esmeralda192 a întrebat:

Bună! Vă rog sa ma ajuți și pe mine!
Luna trecută am avut menstruație pe 6 mai 2022, luna asta pe 1 iunie am avut simptome de menstruație dar însă nu mi-a venit...dar acum pe 5 iunie mi-a curs foarte puțin roșu închis spre maroniu și tot ma doare burta. Ce se poate întâmpla? Eu de obicei nu am pe aceeași data. MULȚUMESC!

2 răspunsuri:
| alexandraionela1234 a răspuns:

Daca esti minora e ceva normal, încă nu il ai regulat, si mie imi mai face asa.Dar daca nu esti minora, mergi la un medic ginecolog, să n-ai ceva