| lalala22 a întrebat:

vacanta ii pe sfarsite si eu simt ca nu am facut nimica... ce sa fac acuam pe sfarsite, ma simt foarte aiurea NU MAM distrat de loc am stat si mi-am plans de mila ca nu merg niciunde, vreau macar acum sa ma distrez

2 răspunsuri:
| lory_9422 a răspuns:

Pai acum lasa ca nu mai ai ce sa faci si eu am facut la fel o sa faci mai bine la anul'tongue

| SoRyNeScku a răspuns:

Nu mai prea ai ce face acum e pe sfarsit dar daca mai prinzi vreme buna poti merge cu prietenii la strand, la un gratar in aer liber... funda