| lalala22 a întrebat:

vacanta ii pe sfarsite si eu simt ca nu am facut nimica... ce sa fac acuam pe sfarsite, ma simt foarte aiurea NU MAM distrat de loc am stat si mi-am plans de mila ca nu merg niciunde

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel am facut si eu. Toata vacanta am stat acasa si m-am plans.
Uite o idee.in astea 2 saptamani poti iesii macar in club de cateva ori. Eu asa am facut, achiar daca ai mei nu au fost de acord, odata am mers si le-am cerut voie si a doua oara am plecat fara sa le spun si nu stiu. Si m-am distrat si eu laughing.
Dar tu sa le spui daca pleciwinking
Apropo... sper ca ai mai mult de 15 ani laughinglaughing sau incearca sa iesi cu prietenele tale cat mai mult la suc, pizza sau piscina.