| Giulia97Anna a întrebat:

Buna,voi cati copii v-ati dorii sa aveti? eu mi-as dori 3 ,doua fete si un baiat ,sa am o fata cu parul blond cret cu ochi albatrii sau verzi si sa o cheme andreea gabriela ,iar cealalta fata sa aiba parul saten si ochii caprui,iar baiatul sa aiba parul saten si ochii verzi sau albastri,

Răspuns Câştigător
| Stefiiiiii a răspuns:

2copii o fata si un baiat fata sa o cheme Alessia Stefania iar baiatul Vlad Stefanlove struck

3 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Vrei sa ti fac eu? trolololololololoo rolling on the floor

| Giulia97Anna explică (pentru crysty97):

Du-te dracu de prost ce te-a facut mata aia care nu a stiut sa te educe

| PedoBarbie a răspuns:

Eu trei vreau.