| BiancaGeorgiana a întrebat:

Voi ce faceti cand nu va place un profesor care va preda o anumita materie? Cum procedati? Nu va lace in sensul ca e prea exigent, se enerveaza prea repede...

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Incerc sa fiu pe "placul" lui.Incerc sa trec peste si sa caut parte buna, iar daca nu este nici una, tot ce pot face este sa rezist!
O zi buna!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare... ai ce face? Fiecare om are "defectul" lui. Exigent e bine să fie, dar faptul că se enervează repede înseamnă ca omul si-a pierdut răbdarea din cauza raspunsurilor eronate/deplasate din partea elevilor happy
E greu să predai elevilor mai ales dacă nu mai esti tânăr si devii plictisit de toți si toate.

| Delicacy a răspuns:

Nu mă interesează cum este un profesor ca om, pur şi simplu îl ascult când predă şi-mi văd de treaba mea.