| pufuletzandreea a întrebat:

voi ce parerea aveti; prietenul meu nu mai vrea sa se puna intr-o relatie cu mine pe facebook, pana mai saptamanile trecute eram intr-o relatie ne-am certa si a sters dupa aia ne-am impacat si nu mai vrea sa se puna intr-o relatie, l-am intrebt si mi-a spus ca vrea sa vada cati baieti se baga in seama cu mine daca apare pe fb ca sunt singura bine ca nu cred ca asta e motivul, mai bine vrea sa vada cate fete se baga la el in seama fiind singurrolling on the floorsincer chestia asta ma cam supare, el spune ca ma iubeste la fel de mult si daca nu apare cu mine intr-o relatie pe facebook, ba mai mult nu imi mai comenteaza pozele si atunci cand cineva o face se supara.pfffffff nu il mai inteleg deloc.am parola lui de facebook si am intrat aseara si l-am pus intr-o relatie cu mine, astazi cand am intrat el a sters. oare ce motiv are, ca de mintit stiu ca ma minte la greu rolling on the floor

1 răspuns:
| Ionut_Nuno_1974 a răspuns:

Oh am 11 ani da ce sa faci ati auzit de alin care a facut sex tot la 11 ani (:
ha ha