| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy
Vreau sa ma ajutati cu niste apelative pentru noul meu iubit. N-am nicio idee cum as putea sa-i spun si nici nu prea ma pricep la asa ceva.
Imi vine mereu sa-i spun"dulceata"dar credeti ca i-ar placea.
Voua, baietilor v-ar placea sa vi se spuna asa?
Ce credeti merge sau nu merge?thinking

funditsaaaaaaaaaaaaa:*:*

3 răspunsuri:
| Lavinialoveyou a răspuns:

Sfatul meu de fata, ar fi sa il strigi pe nume.De exemplu:daca numele lui este Andrei poti sa il strigi Andy.

| Lavinialoveyou a răspuns:

Sfatul meu de fata, ar fi sa il strigi pe nume.De exemplu:daca numele lui este Sebastian poti sa il strigi Seby

| Annye18 a răspuns:

Beib. Sau doar pe nume.