| George0508 a întrebat:

Buna,vreau sa mă apuc din nou de fotbal, m-am mai lăsat de 2 ori deoarece era foarte obositor fiindcă stăteam la sat, acum m-am mutat in oraș și vreau sa mă reapuc. Mâine am antrenamentul, dar imi e rusine de antrenori, cu toate ca s-a bucurat când tatăl meu l-a sunat sa ii zică ca mă reapuc, cum ar trebui sa reactionez mâine?

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Nu ai de ce să-ți fie rușine. Sunt sigură că antrenorii au înțeles și ei situația. Profită de ocazia primită. Doar urmează-ți visul! Mult noroc!