| SaluuuuuT a întrebat:

Vreau sa ma duc la cursuri de chitara.
Am facut rost de o chitara acustica dar problema e ca are o gaura cam de 1-1.5 cm2 (cm patrati). E buna? Sau e stricata?
Daca e stricata stiti cumva daca se poate repara? Deocamdata nu vreau sa imi iau alta chitara pentru ca nu stiu daca imi va placea sa cant si nu vreau sa dau bani pe ea si apoi sa o las intr'un colt sa se puna prafu pe ea.

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

Nu cred ca, conteaza prea mult daca inveti tehnicile de baza chiar daca nu suna la fel ca una noua si iti va placea, atunci poti cu siguranta sa iti iei una nouawinking bafta:*