| Feeetitzaaa a întrebat:

Cu ce as putea sa ma epilez inghinal sau ce metode imi recomandati, fara bic. fara sa ma irit!:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

Cu ceara sau crema depilatoare. este veet pentru zone sensibile

5 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Crema depilatoare de la Veet.

| benny a răspuns:

Cu masina de tuns iarba

| ellamarin a răspuns:

Aici poti citi despre epilare http://www.i-medic.ro/......i/epilarea

| Veverita a răspuns:

Crema epilatoare e buna...dar depinde de tipul de piele unele zone sunt iritabile chiar si cu cremapentru zone sensibile.

| Andreea9311 a răspuns:

Pentru inceput ti-as recomanda sa mergi la un salon pentru a-ti face un epilat profesionist si le poti cere fetelor de acolo niste sfaturi. Daca nu suporti durerea provocata de ceara, incearca cu spuma/crema depilatoare.