| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu de pe ce site sa-l iau: Newmobile.ro / Oktal.ro sau Quickmobile.ro. In Iasi (de unde sunt) exista 2 sedii de quickmobile si as avea mai mare incredere in acesr site, dar aici e putin mai scump decat pe primele 2 site-uri.
Ce ati face voi?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Eu as alege quickmobile.Chiar daca e mai scump e de calitate si daca ti se strica telefonul ori mergi la sediul lor sa ti-l repare ori trimit ei un curier la tine acasa care iti ia telefonul si ti-l aduce inapoi gratis.Si eu mi-am luat un telefon de acolo si sunt de calitate.Pa,pabig grin

| anonim_4396 explică (pentru Pufoshenia):

Mersi mult de raspuns!

3 răspunsuri:
| Duciuc_Aliana_1990 a răspuns:

Iti recomand quickmobile cu incredere. Prefer servicii de calitate si produse impecabile la un pret putin mai mare decat sa risc mai putini bani. In plus fetele de la call center vorbesc foarte frumos

| Vasilovsky_Tania_1988 a răspuns:

A aparut in presa ca Quickmobile are un milion de clienti si ca sunt lideri de piata. Eu zic ca nu se merita sa risti pentru niscava banuti in plus.