| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa dau comanda de un telefon de pe net (newmobile.ro) si as vrea sa stiu cine a mai dat comanda de pe acest site si daca aveti incredere in transportul lor-adica fara zgarieturi etc (ei au sediul la Bucuresti iar eu sunt din Iasi si e distanta catusi de cat)

Răspuns Câştigător
| tpuforyou a răspuns:

Buna! Pai... desfaci coletul la posta si verifici integritatea produsului comandat, daca este ceva suspect refuzi coletul si gata!
Si da se mai pot intampla acidente!

3 răspunsuri:
| Claudiu992 a răspuns:

Nu am dat niciodata comanda de pe site-ul asta, dar din cate am vazut pe site, pare o firma destul de serioasa. Nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi in privinta transportului, oricum produsele vin sigilate in cutie.

| anonim_4396 explică (pentru Claudiu992):

Da... dar ma refeream la cum sunt ele in cutii aruncate, mai ales prin posta...

| Alex_Rosus_1989 a răspuns:

Salut...eu am cumparat telefon (iphone 5) de pe site-ul www.perfect-gsm.ro si sunt foarte seriosi. mi l-au trimis sigilat in cutie si liber de retea. recomand cu incredere.