| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon si nu stiu ce site sa aleg... newmobile.ro sau oktal.ro?

6 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Newmobile.ro, are mai multe modele happy

| FreakyChucky a răspuns:

Http://telefonultau.eu/
site-ul asta e sigur, prietena mea cea mai buna si-a comandat 2 telefoane, sunt in perfecta stare, sunt mai ieftine cu 2-3 milioane decat in magazine, au transport gratuit, vine livrarea super repede.

| anonim_4396 explică (pentru FreakyChucky):

Aici telefonul pe care-l vreau e 1.050 iar pe cele doua site-uri de mai sus e 800

| FreakyChucky a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am spus ca e mai ieftin, ci ca este sigur.tu fireste ca faci cum doresti.
bafta :*

| ionutz38 a răspuns:

Nici unul incearca "eMAG'' scrie asa pe google azi comanzi maine primesti si-ti fac si reducer!happy

| anonim_4396 explică (pentru ionutz38):

O fi de incredere eMAG dar reduceri tongue ...nu stiu de unde ai auzit dar sunt printre cele mai scumpe si au preturile mult mai mari decat multe alte site-uri