| Instax a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva si sper sa aveti răbdare. E despre crush urihappy
Baiatul e cu 2 ani mai mare decat mine, dar e top in adevăratul sens al cuvântului. A dormit la un prieten de ai lui care ma placea la timpul respectiv si asa ne-am cunoscut.El imi scria de pe telefonul prietenului lui iar eu stiam ca e de fapt crush. Ah, hai sa-i zicem lui crush B.
Si uite asa am inceput sa vorbim, băieții vor sa stau cu ei pe call la 2 dimineata dar parintii mei sunt stricți si nu am nicio șansă la asa ceva. I-am scris in pv sa nu se supere si asa am ajuns AICI: ne-am complimentat, mi-a zis ca sunt frumoasa, ca nu am nevoie de glet, ca sunt draguta si de treaba, iar cand incheiam conversația imi zicea *Noapte buna*. Ieri mi-a zis ca are ca crush o fata si mi-a trimis o poza cu ea. Într-adevăr, pare drăguța dar nu e asa uau ca elhappy. I-am dat sfaturi si i-am zis ca si eu plac pe cineva si acel cineva e EL dar nu i-am spus-o. A zis ca un baiat poate place o fata mai mica. A zis ca daca isi bate joc baiatul de mine sa-i zic lui. Mi-a zis ca-i plac cum gandesc si ca sunt matura si tot asa. Azi, am fost pe call cu el si cu prietenul ala care ma avea ca crush. Vorbeam de replici de agățat si i-am zis-o pe aceasta, la caterincă *Vreau sa te scot la un colt de pâine la cafeneaua de pe centura?* A inceput sa rada si si-a dat seama de abia atunci de naturalețea mea. La un moment dat, prietenul lui B a vrut sa adauge alte fete pe call si eu am zis ca ies, pentru ca ai mei mișunau prin casă. B a zis sa nu ies ca se supăra si ca daca ies sa vb mai târziu in mesaje. Am aprobat, dar dupa ce am iesit m-au adăugat din nou pe call cat erau cu fetele alea. Pe insta se formează grupuri si asa am intrat in grupul ala. M-a scos prietenul lui B din nu știu ce motive... Si B nu a zis nimic. Nu mi-a scris pana acum (2:30) si tot s-a întâmplat la 12sad
Acum vreau sa stiu ce credeti, crush isi bate joc de n-a zis nimic, are vreo legătură cu ceva?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mie mi se pare ca face misto de tine. Iti spune ca esti frumoasa desi ii place deja de o fata. Sa fim seriosi, cine face asa ceva? Mai copilareste si lasa prostiile astea. Baietii se joaca in fel si chip cu fetele si voi sunteti lesinte dupa ei si nu mai vedeti nimic altceva.

| Cristina788 a răspuns:

Poate era ocupat. mai așteaptă dacă nu îți scrie nimic înseamnă că si-a facut altă prietenă

| AlexjAlexjauw8 a răspuns:

Da i pace la om sa doarmalaughing