| cotincotin a întrebat:

vreau sa va spun ca ma simt foarte singura, si nu am niciun chef de invatat ...simt ca nu am un strop de energie.In ultimul timp am fost foarte trista si indiferenta, nu imi pasa mai de nimic.Ce ar trebi sa fac sa ma schimb..simt ca intru in depresie sunt momente in care pur si simplu nu stiu ce e cu mine...nu stiu ce vreau.

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Cred ca suntem surori... ma regasesc in tot ce ai scris acolo straight face

| cotincotin explică (pentru Xtadelo):

Vrei sa imi dai id tau sa mai vb?

3 răspunsuri:
| AnnePanda a răspuns:

Hmm. Stiu cum e, chiar cred ca ar trebui sa vorbesti cu cineva. Si eu am fost asa, dar am inceput sa joc un joc online si am cunoscut multi oameni de treaba [DA, pe internet mi-am cunoscut prietenul. big grin], la un momendat am cunoscut un baiat din Anglia si am inceput sa vorbim, tot mai mult, am ajuns la mess, la BlackBerry messenger si chiar la skype, vorbeam in engleza si ma straduiam sa invat numai pentru asta. Cred ca ar trebui sa iti faci un/o amic/a si sa vorbiti. :3 Multa bafta.