Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2777448intrebari
StarShinerS
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Oct
SATI 324.149AFISARI
169.099VIZITE
149.291V. UNICI
3 Martie 2012
Alii55 intreaba:

Buna vreau si eu niste statusuri gen sunt satula de oameni falsi si prefacuti.

Cele mai bune primesc fundita

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 3 Martie 2012 20:33
    Đϋffγ a răspuns:
    Nu am averi dar am prieteni care ma suna sa imi spuna : ai grija de tine ba noapte buna"

"nu`ti vine sa crezi cand ironic zambesc si`ti spun ca nu te mai iubesc?"

"Cate s'au spus cate s'au dus.nu' ma mai doare cu orice zi'n plus sunt mai sus !restul' doar vorbe goale !"

"Cu indiferenta ta m`ai facut mai tare acum nu`ti convine,incet incet...calc pe urmele tale si abia acum vezi ca indiferenta doare cel mai tare !"

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru ma-i lasat sa plec straight face

Am vazut ceva sexy sh minunat in vitrina unui magazin dar cand am vrut sa intru sa ti`o kumpar mi-am dat seama ca era reflexia mea laughing

2 cuvinte... 8 litere... ghici ce'i?

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat !

@prin tine traiesc .deci nu incerca sa ma judeci ,ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci

Te vreau mai mult cand nu`mi zambesti !

Ti.am zis sa ai grija de persoana mea ?! Coae. nu sunt jucaria ta !

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…

Baieti ca tine gasesc peste tot , poti sa pleci ... Ma doare`n cot , hai bye`bye ... Ramai cu bine . Vezi ca intreaba curvele de tine winking

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, oficial imi merge bine .

O fata buna poate sa devina repede rea asa ca date`n sange si nu te mai baga atat in viata mea >:p

RĂSPUNSUL ESTE:
    0
    0
    0
    0
    0
    Conţinut obscen/ilegal
    Caracter irelevant
    Neinteligibil sau spam
    Baby blue
    (29 Ianuarie 2011 11:29 )
    Baby blue a răspuns:
    Daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc o sa-l joc. Totul e scris, nu depinde de noroc. > Lasa aparenta smug Si gusta esenta =p~...
  • 3 Martie 2012 20:29
    adrimax01 a răspuns:
    Copiii, betivii si nebunii nu mint niciodata. (Nu stiu daca e ceea ce-ti trebuie, dar sper sa-ti placa).