Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2987096intrebari
Quiz-uri TPU
MediaDOT.ro
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Aug
SATI 292.452AFISARI
126.431VIZITE
112.152V. UNICI

Buna vreau si eu niste statusuri gen sunt satula de oameni falsi si prefacuti.

Cele mai bune primesc fundita

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Nu am averi dar am prieteni care ma suna sa imi spuna : ai grija de tine ba noapte buna"

"nu`ti vine sa crezi cand ironic zambesc si`ti spun ca nu te mai iubesc?"

"Cate s'au spus cate s'au dus.nu' ma mai doare cu orice zi'n plus sunt mai sus !restul' doar vorbe goale !"

"Cu indiferenta ta m`ai facut mai tare acum nu`ti convine,incet incet...calc pe urmele tale si abia acum vezi ca indiferenta doare cel mai tare !"

Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru ma-i lasat sa plec straight face

Am vazut ceva sexy sh minunat in vitrina unui magazin dar cand am vrut sa intru sa ti`o kumpar mi-am dat seama ca era reflexia mea laughing

2 cuvinte... 8 litere... ghici ce'i?

Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat !

@prin tine traiesc .deci nu incerca sa ma judeci ,ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci

Te vreau mai mult cand nu`mi zambesti !

Ti.am zis sa ai grija de persoana mea ?! Coae. nu sunt jucaria ta !

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…

Baieti ca tine gasesc peste tot , poti sa pleci ... Ma doare`n cot , hai bye`bye ... Ramai cu bine . Vezi ca intreaba curvele de tine winking

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, oficial imi merge bine .

O fata buna poate sa devina repede rea asa ca date`n sange si nu te mai baga atat in viata mea >:p

RĂSPUNSUL ESTE:
    0
    0
    0
    0
    0
    Conţinut obscen/ilegal
    Caracter irelevant
    Neinteligibil sau spam
    Baby blue
    (29 Ianuarie 2011 11:29 )
    Baby blue a răspuns:
    Daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc o sa-l joc. Totul e scris, nu depinde de noroc. > Lasa aparenta smug Si gusta esenta =p~...

• a răspuns:
    Copiii, betivii si nebunii nu mint niciodata. (Nu stiu daca e ceea ce-ti trebuie, dar sper sa-ti placa).