| CrazyLoveMix a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fostul`... Funda. love struck

2 răspunsuri:
| denixssss a răspuns:

1. Parfumul meu in bluza tah si stilul meu in minte tah`! Vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata tah...

2. Am un talent nativ. sa folosesc un zambet fals pe post de sedativ`!smug

3.Crezi k sunt rea? Asa o sa fiu in continuare.smug Inca nu s-a nascut baiatul care sa ma calce in picioare

4.Intuitia este o calitate a femei care o ajuta sa'si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura laughing

5. Mereu vei cauta la EA tot ce adorai la mine CANDVA...

Stiu ca nu sunt prea multe dar sper sa te ajute :* pup :X

| Ipanda909 a răspuns:

1.In timp ce colectionai pietricele ai aflat ca ai pierdut un diamant(pe mine)
2.mereu aceeaci niciodata alta
3.te-ai despartit de mine pentru ca sunt fitoasa dar ai uitat, am tupeu tu stai in spate ca in fata sunt eu
4.ce am fost demult cand tu ma placeai, astazi nu mai sunt, dar ce sunt azi imi pare rau ca nu am fost mereu
5.frumusetea mea atrage priviri, atitudinea mea iti fura inima
6.cee conteaza,tu o ai pe ea, nu mai ai nevoie de mine, dar o sa realizezi ca asa e cel mai binetongue
7. daca eu nu te pot avea, atunci tot eu trebuie sa te am
8.sunt plictisita de viata daca nu mai esti tu in ea
9.ma gandesc la tine si tu imi dai speranta de a o lua de la niceput.te iubesc mult dubi:X
10.ma inalt si zbor dar uit cxa aripile le am pierdut... si cad, si dau cu capul de trecut...si doare cum a durut demult