| Clebetici a întrebat:

Vreau si eu un sfat:in vara un prieten mi-a zis ca ma place, chiar daca nu m-am combinat cu el, am inceput sa vorbesc aproape tot cu el si ma impacam super bine dar dupa ce a inceput scoala ne vedeam mai rar si el nu ma raspundea pe mess, apoi cand ieseam o saluta numai pe prietena mea si cu mine vorbea foarte putin(nu ne certasem sau ceva de genul) si de Revelion la adevar si provocare a recunoscut ca ma place.De ce ma place daca nu vorbeste cu mine?

1 răspuns:
| alishaany a răspuns:

Parerea mea este ca el te place dar cum tu nu ai reactionat cand a zis ca te place el acum isi va pierde interesul
Eu una mai cred ca lui ii este si un pic rusine sa mai dea ochii cu tine de frica sa nu-l respingi. te-as sfatui sa te duci sa vorbesti cu el : daca iti place de el spune-i daca nu iti place de el spune-i ca nu iti place si ca vreti sa ramaneti doar prietenii. Bafta! fa asta cat mai curand posibil!