| Biiiiiia a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase:-x[nu conteaza de care sunt]Funda pentru cele mai frmse:*

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

1-Nici nu` stii` ce`a fost in sufletuu` meuu`, da nici nu` mai conteaza. Sh cand 0 sa-ti dai seama, s` ramai cu prietenii` tai sh cu 0rg0liuu` tauu`!
2-Cel mai rau este sa te simti un nimic undeva.cand altadata erai totul.sad
3-invata sa invingi lakrimile cu un zambet atunci cand doare happy
4-Adio e un cuvant ce sugereaza durere asa ca nu iti zic adio, iti zic LA REVEDERE!love struck
5-Amara este viata
Si greu de suferit
Cand cineva iubeste
Si nu este iubithappy
6-M-ai facut sa sufar o data, m-ai facut sa sufar de doua ori.Hai spune. Iti place sa ma vezi cum plang? Ti-am demonstrat ca tin la tine de atatea oriwinking
7-Citesc in ochii vostrii, la putini, mila, la multi mirare:
,, mai traieste oare?''
DA, DAR UN PIC DOARE!
8-cand ma gandesc ce zile vin pline de lacrimi si de chin daca iubire azi ma parasestiplang si ma rog in fata ta nu spune adio nu pleca spune-mi ca nu pleci spune-mi ca ma iubesti
9-Ridica-ti ochii tai frumosi pe culme`n departari, intinde mana sa ti-o strang si nu ma da uitarii!
10-E o nebunie sa urasti toti trandafirii doar pentru c te-ai intepat candva intr'unul...Sa nu crezi in iubire doar pentru c cineva nu te'a iubit.Sa renunti la toate visele tale doar pentru c unul nu s-a implinit
Astea sunt cele mai noi p care le stiu si nu sunt folosite de toti pup dolce sper ca te-am ajutat big grin fundita?

6 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Uite aici niste statusuri
Nu mi-a placut niciodata sa adun cioburile sparte si sa le lipesc la loc, spunandu-mi ca vasul e nou. Ceea ce s-a spart s-a spart. Si prefer sa-mi amintesc cu placere vasul intreg, decat sa-l am inaintea mea si sa-i vad crapaturile in fiecare zi.
daca viata-i cruda, o pun pe gratar!
Cautam barbat pentru lucru la fabrica de dinamita.Trebuie sa fie dispus sa calatoreasca.
De vanzare: birou de epoca pentru o doamna cu picioare subtiri si sertare largi.
Esti analfabet? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.
Vand pat pentru copil cu picioare de fier.
Vand caine: mananca orice si ii plac foarte mult copiii.
Destinul meu a fost sa fiu raza de lumina pentru mintile intunecate ale idiotilor!
ஐ •●✿ ஐ ✿●•i love you ஐ●✿ ஐ✿●
cum te cheama partzule …printzule…laughing?
marisica lu’ ghibirdel is online!
mai incet cu pianul ca se varsa clapele.
si am sa fie in apele mele cand am sa-mi cumpar ocean.
٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(-̮̮̃•̃)۶ COCALAR ALERT ٩(-̮̮̃-̃)۶ ε[-ิิ_•ิ]з
Am dusmani si am femei si ma dau mereu cu sprei!
Hai să facem caterincă.
Toată lumea caută statusuri inţelepte, v-ati făcut filozofi?
Dăi cu whisky până dimineaţă.
Uneori, un picior în cap spune mai mult decât 1000 de cuvinte.
Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, dar e mai bună fără tine în ea……
În bere e putere, În vin e sănătate, În cognac e distincţie, iar în apă sunt microbi…
Ştire de ultimă oră: Poşta Română a retras de pe piaţă timbrele cu DINAMO deoarece oamenii nu mai ştiu pe ce parte să scuipe
Logica multor femei, te sufocă prin lipsa ei
Unde-s doi plăcerea creşte…
Frec menta on-line!
Mai available ca oricând!
Sunt şofer pe Mercedes…
Fă-mă Doamne ce n-am fost … padurar şi şef de post!
Pentru moment, abonatul nu poate fi contactat… reveniţi!
Mănânc, nu vorbesc cu gura plină…
M-aş duce să mă întorc…
Please wait…
Cu ocazia zilei internaţionale a copiilor străzii, vă urez un sincer " La Mulţi Ani!
Am luat-o razna… promit să o dau înapoi

ţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.
Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare
Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.
La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…
Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…
DND! Vorbesc cu Elodia
Opriţi planeta!…Vreau să cobor!
În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!
Dragă eşti de milioane…ia 50. 000 şi du-te …
Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!
Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!
Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!
Mai lasati-ma cu statusurile ironice.
Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X
Ieşi de pe mess că îmi respiri aerul…
Am să-ţi spun un cuvânt care doare : IUBIRE, pentru el există remediu prin : dragoste, încredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu eşti tu.
Doamne… fă-mă pasăre să mă pot căca pe toţi…
Doar Cu Sabia Şi Cu PuMnul…PoŢi Să Ajungi NuMăRul 1
Uită-te în ochii celui cu care vorbeşti şi vei afla mai mult decât îţi spune el.
Indiferenţa ta, răneşte sufletul altora
Tu mă faci să râd, tu mă faci să plâng, tu mă faci să simt că trăiesc, tu mă faci să iubesc!
Când mi-a fost în viaţă bine ca un şarpe stăteai numai lângă mine, când mi-a fost viaţa amară ma-i lăsat ca pe un tren în gară prea multe vorbe n-au rost aş da orice să uit ce a fost ai plecat, plecat să fii şi la mine să nu mai vii
Aş vrea să poţi să te vezi prin ochii mei. Numai aşa ţi-ai da seama ce mult însemni pentru mine!
Nu am timp Fac Sarmale…
Iubirea e o tiranie dulce, căci cel ce iubeşte-iubeşte de bunăvoie!
Când un barbat îţi fură femeia, nu e răzbunare mai bună decât să-l laşi să o păstreze.
Viaţa e roz numai când îmbracă haine de târfă
Aş vrea să fiu cum o să fiu… aşa că lăsaţi-mă să trăiesc aşa cum ştiu…lăsaţi-mă să fac şi bune şi rele…ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele…
DND… trebuie` să înfing toporul în geam
Te Iubesc şi nu vreau să te pierd… voi lupta să recâştig iubirea noastră pierdută cândva…
I can`t to sleep azi`noapte Şi-am stat să learn ceva From cartea de engleză Să-ţi tell iubirea mea
sper ca tiau placut funda?

| MasterKing a răspuns:

Sal.big grin
daca dai un search pe google cu "statusuri de messenger"
o sa gasesti mii de statusuri de toate tipurile.big grin
sunt foarte frumoase si unle amuzante.big grin
o sa gasesti sigur ce iti place.big grin
fundabig grinbatting eyelashes?

| diana_5715 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…

baietii sunt niste...nu mai spun pana la urma doar arat...:@

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

Am tHalenT si mare sTil fata spatHe si proFil

Am lansath un sthil jukr.sa fiu zanik number one:X:X

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……:X:X

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat

As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele

fundita?~

| Katalyna_9908 a răspuns:

In unele momente viata nu are nici un sens dar eu ma gindesc la ce a fost pina in acel moment si imi dau seama ca cineva tine la mine si DEMONSTREAZA acest lucru!

Te iubesc, nu te iubesc, stai putin sa ma gandesc / dar cat timp eu m-am gandit / stiu precis ca te-am iubit!

-Ой я так рада, наконец то его больше нет в моем сердце, свобода, как же классно.
Nimic nu doare mai tare decat lucrul pe care l`ai inteles prea tarziu.

Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara

Cand toate portile brusc t`i se inchid fi atent ca altele la fel de brusc se deschid!

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri

Las in spate amintiri ce dor, n-am nevoie de aripi sa zbor!"

Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant, Minciuna! Si toate fara nici un motiv! Am greSit din nOu.Am Oferit dragOste, Unde trebuia sa ofer indiferentSa!"

Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…
Я пойду налево, а может быть пойду направо. Я ведь - королева, я имею право…

| buUbuU_9577 a răspuns:

Eu vreau sa ma distrez. Imi place sa dansez. Cand scoala e prea grea. Ma salveaza muzica. __[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___ Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata, ca e buna si frumoasa. Un Gram Din VrasjeaLa Mea`... Tsie ti-a SuciT` minTea`! •]Atunci cand nu stie ce simte`. Atunci cand greseste si minte` Ofera-i doar dragostea ta`. Atunci are nevoie mai mare de ea`. [●๋•]" Ce sa vezi?! Ai intalnit o fata latina`, Atat de fina. cu o privire divina` Trece mereu prin fata ta si iti injecteaza venin Ce miroase a parfum fin, deloc ieftin`!" ochii verzi nici odata sa nu ii crezi