| anonim_4396 a întrebat:

Hey! vreau niste statusuri! nu conteaza ce fel! dar ceva nou si frumoase! funda pentru cele mai frumoase statusuri!

1 răspuns:
| Mrlove a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul...

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata...

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin

Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante. C faci? big grin Tragi in manelist d 2 oribig grin