| fede12 a întrebat:

Buna vreau un raspun urgent! Anul trecut m-am mutat in alt oras..la o alta scoala..si mai am un semestru si merg la liceu in orasul din care m-am mutat. si parintii mei ar vrea sa ma mute din semesrul asta in aces oras..si nu stiu daca sa aceept sau nu. ascam vrea.dar mi-e frica de colegi noi..etcsad pentru ca sunt o fire mai retrasa mi-e frica ca nu o sa imi fac prienteii noi prea curand! Ar trebui sa ma risc si ma ma mut acum la alta scoala?
Fuuna! :X

1 răspuns:
| Tonia a răspuns:

Eu zic sa faci cum crezi tu......Am trecut si eu prin asta si nu e usor, mai ales ca iti lasi prieteni in urma sad